איך להיות אדם מצליחן? 5 הרגלים של אנשים מצליחנים

הצלחה.. מה היא הצלחה?

זו שאלה נורא כללית שאין לענות עליה באמת. כי לכל אחד יש הצלחה אחרת. כל אחד תופס הצלחה בצורה אחרת.

מה היא בשבילכם? פרארי? מלא כסף? אהבה?

זה מאוד מאוד תלוי במי אתם ומה אתם.. אבל אין באמת דבר כזה "הצלחה" אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שלכל אחד יש הצלחה אחרת.


אז אני אשנה את המילה הזו ואת כותרת הפוסט..

"איך להצליח לעשות את מה שחשוב לי? 7 הרגלים של אנשים שעושים את מה שחשוב להם."


אז בהנחה ובאמת הצלחתם למצוא מה חשוב לכם בחיים..

למה אתם פה ומה הייעוד שלכם. דבר ראשון, שאפו! העולם מלא באנשים שעדיין לא מצאו את הייעוד שלהם והסיבה שהם פה על כדור הארץ.


אבל עכשיו בואו נדבר פרקטיקה. איך עושים את זה? איך מצליחים בחיים ואיך עושים את מה שחשוב לי בצורה הטובה ביותר.

אז קבלו

5 הרגלים של אנשים מצליחנים

  1. קומו מוקדם בבוקר- לא סתם אומרים את זה, זו לא סתם קלישאה והספר "מועדון החמש בבוקר" לא סתם תפס כל כך. כי יש משהו בלקום בבוקר שגורם לכם באמת להיות יותר פרודקטיביים. יש משהו בבוקר שגורם לכם להיות קצת יותר חדים מאחרים. תכלס מה זה? תחשבו שיש לכם פגישה ב09:00 בבוקר, אם אתם קמים בשמונה, זה בעצם אומר שאתם קמתם, התקלחתם צחצחתם שיניים, שתיתם קפה ויצאתם. זה נשמע הגיוני וזה מה שרובכם כנראה עושים (אחרת לא הייתם קוראים את המאמר הזה) אבל אז אתם מגיעים לפגישה (חשובה ככל שתהיה) עם פרצוף מעוך, לא מרוכזים ולא על ה100 אחוז שלכם. אם הייתם קמים ב06:00, הייתם שותים את הקפה, עושים מה שאתם צריכים, יוצאים באיזי שלכם לפגישה והייתם מגיעים הרבה יותר חדים וטובים. מה שהיה גורם לכם באמת להצליח להפיק ממנה את המיטב.

  2. טקס בוקר קבוע - "מי שרוצה להצליח צריך לסדר את המיטה שלו בבוקר". אז אני לקחתי את זה וקצת שדרגתי את זה. כי מי שרוצה להצליח צריך לסדר את החיים שלו בבוקר. צריך להיזכר רגע שהוא חי ולהגיד על זה אפילו תודה. במקום להסביר לכם כמה אתם צריכים טקס בוקר, אני אשתף אתכם בשלי. אולי ככה זה ייתן אפקט טוב. השלב הראשון שלי הוא לקום, להתיישב על המיטה. ולקחת 10 נשימות עמוקות וממש להתמקד בהם. (הנה סרטון בנושא - https://www.instagram.com/p/CV0N_AjKXfL/ ). מיד אחרי 10 הנשימות אני מסדר את המיטה ואז אני הולך להתקלח במים קפואים (נדבר על זה), יוצא מצחצח שיניים תוך כדי שאני מסתכל לעצמי בעיניים במראה - כי זה כיף וחשוב. ברגע שסיימתי אני מסתכל במראה ואומר לעצמי 3 דברים טובים על איך שאני נראה היום ואז עוד דבר אחד שחשוב לי שייקרה היום. יוצא למרפסת, עושה מדיטציה של לפחות רבע שעה, שותה קפה, סיגריה ומתחיל את היום.

  3. תתקלחו במים קפואים - כדי לעשות את 2 הדברים שדיברנו עליהם פה למעלה בצורה טובה. אני תמיד ממליץ לכולם להתקלח הבמים קפואים. למה? ככה. כי הגוף נכנס למין שוק כזה אחרי הלילה ומתעורר. אחרי מקלחת במים קפואים אתם בהרגשת "נולדתי מחדש" ויכולים להתחיל את היום חדים וביותר מ110 אחוז שלכם.

  4. מדיטציות מדיטציות מדיטציות - לא סתם אינטל, פייסבוק, גוגל, אפל ועוד המון חברות ענק מביאות לעובדים שלהם סדנאות מדיטציה ומיינדפולנס. מחקרים מראים לנו שהיכולת המוחית של אנשים שמתרגלים מדיטציות באופן קבוע היא חזקה בהרבה מאנשים שלא. יש מאמר שלם על מדיטציות, אז אני לא מרחיב. אבל תתרגלו. הרבה.

  5. הצבת מטרות נכונה - למדו להציב את המטרות שלכם בצורה הטובה ביותר. גם על איך להציב מטרות כמו מקצוען יש לנו מאמר שלם אז אני לא ארחיב פה אבל רק אתן את הנקודות הכלליות והחשובות ביותר. אז קודם כל. תפסיקו לחשוב מה אתם לא רוצים ותתחילו לחשוב מה אתם כן רוצים. דוגמה למטרה לשלילית: אני לא רוצה להיות שמן. דוגמה למטרה חיובית: אני רוצה להיות רזה. בנוסף תהיו כמה שיותר ספציפיים, בלי להתבייש. בדיוק מה אתם רוצים. דוגמה למטרה לא ספציפית: אני רוצה להיות רזה. דוגמה למטרה ספציפית: אני רוצה לשקול 10 קילו פחות. דבר אחרון ומאוד מאוד מאוד חשוב. תהיו מדידים בזמן. לא מטרות כלליות, מתי תשיגו אותן ואיך תדעו שהשגתם אותן. דוגמה למטרה לא מדידה בזמן: אני רוצה לשקול 10 קילו פחות. דוגמה למטרה מדידה בזמן: עד ה16.01.2022 אני שוקל 10 קילו פחות. אלה באופן כללי שלושת החוקים להצבת מטרה כמו מקצוענים.


אז חברים אני מקווה שהפקתם ערך מהמאמר.

חשוב לזכור דבר מאוד חשוב בכל תחום בחיים (שיגיע עליו מאמר משלו). אל - תחפשו - מושלמות.

אם תנסו בכל הכוח לעשות הכל הכי טוב שאתם יכולים מה שייקרה זה שפשוט לא תעשו כלום..

קחו בתור התחלה בשבוע הראשון הרגל אחד או שניים מהמאמר.

ספרו לי בתגובות באיזה בחרתם :)


אם הפקתם ערך ויש חבר שצריך לשמוע את הדברים האלה, שתפו אותו. שימו קישור בפייסבוק שלכם, באינסטגרם ותעזרו לי לעזור להם.

3 צפיות0 תגובות